Sestdien, 15. janvārī, Madonas kultūras namā ikviens ir laipni aicināts uz Ulda Deigeļa jaunā albuma „Manas debesis" prezentācijas pasākumu.
Ulda Deigeļa vadītā grupa „Zelteri" sevi pieteica tālajā 1989. gadā, aktīvi koncertējot visā Latvijā un piedaloties „Mikrofona" aptaujās, „Vecajā ratiņā", rokaptaujā, kā arī dažādos festivālos. Savas pastāvēšanas laikā grupa izdevusi divus albumus: „Tēva mājas/Pīlādžu vīns" un „Tu vējam iemācīji…". 2004. gadā klajā nāca Ulda Deigeļa pirmais solo albums „Dzintarjūras krastā", tagad kārta otram solo albumam.
Par to, kā darba procesu jaunākā albuma tapšanā raksturo pats autors, šodienas sarunas iesākums ar Uldi Deigeli.
– Albuma veidošanā strādāju viens: pats komponēju, pats rakstīju dzīvo vārdu, aranžēju, spēlēju un iedziedāju, – neslēpa autors. – Tā kā parakstos zem tā, ko producēju un atstāšu nākamībai, man ir ļoti svarīga kvalitāte. Albumu klausīsies dažādi cilvēki: gan tie, kas īpaši nav mācījušies mūziku, gan profesionāli mūziķi, mani kolēģi. Esmu centies sevi parādīt vispusīgi, bet vispusība izriet no tā, kas uzkrājies un izsāpējis manā sirdī. Pasaulē ir ļoti daudz mūzikas, mani griesti ir debesis, ko nekad nespēšu aizsniegt, bet uz ko nemitīgi tiecos.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 13.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no albuma