Mēs esam tā pieraduši pie civilizācijas labumiem, ka mazākais traucējums to izmantošanā izraisa sašutuma vētru.
Bet vētru ir pietiekami dabā…
Runāsim par labo.
„Tie vīri dara daudz vairāk, nekā iespējams darīt" (pārdevēja).
„Kā to var nesaprast, ka ir ekstremāli apstākļi un elektriķi dara visu iespējamo, lai bojājumus pēc iespējas ātrāk novērstu" (divu cilvēku saruna).
„… tiem zēniem ir iekšas. Īstie vīri uzrādās īstos pārbaudījumos" (vecāko klašu skolēns).
„… ko bļausties, viņi jau tā strādā, laiku neskaitīdami. Ja strādātu kā tu, vēl divas nedēļas nebūtu elektrības" (saruna).
„… spicie čomi; mācīšos par elektriķi" (skolēns).
Tie ir izteiksmīgākie, bija arī vienkāršāki, bet ne mazākas sirsnības pilni uzslavas vārdi.
Ir vērts padomāt, vai mēs katrs darām visu iespējamo, tieši no mums atkarīgo, lai apkārtējie dzīvotu labāk.
Tiešām paldies Dievam par apzinīgiem cilvēkiem no AS „Sadales tīkls", kas šā gada skaudrajos apstākļos strādāja pie elektrolīnijām.
Kalsnavas pagasta iedzīvotāju vārdā –
AIVARS LĪRUMS