Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Manas debesis”

Redakcija

Autors • 10.01.2011.

Burtu lielums

Iznācis mūziķa Ulda Deigeļa otrais solo albums „Manas debesis".

Sestdien, 15. janvārī, pulksten 21 Madonas kultūras namā notiks šī albuma prezentācijas pasākums. Norises vieta nav izvēlēta nejauši, jo komponists un mūziķis dzīvo un strādā Madonā. Viņa dzimtā puse ir Liezēre, kam autors veltījis ne vienu vien kompozīciju – himnu un valsi Liezēres pamatskolai, dziesmas Liezēres zaļumballei un kapusvētkiem.

Pasākuma programmā Madonas kultūras namā paredzēts klausītājus iepazīstināt ar jaunā albuma dziesmām. Būs arī dejas balles noskaņās, kur muzicēs Ulda Deigeļa vadītā grupa „Zelteri".

Viens no jaunā albuma singliem ir „Dzērves, dzērvītes, dzērvenītes", kas pagājušā gada rudenī bija dzirdams „Latvijas šlāgeraptaujas" rudens aptaujas posmā Latvijas Televīzijā. Albumā „Manas debesis" kopumā iekļautas trīspadsmit dažāda rakstura un vēstījuma dziesmas, tajās saklausāmas gan popa, gan šlāgera, arī džeziskas un latīniskas noskaņas.

Lai parūpētos par savu labsajūtu visas nakts garumā, pasākuma viesi aicināti ierasties ar „groziņiem".

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px