Iznācis mūziķa Ulda Deigeļa otrais solo albums „Manas debesis".
Sestdien, 15. janvārī, pulksten 21 Madonas kultūras namā notiks šī albuma prezentācijas pasākums. Norises vieta nav izvēlēta nejauši, jo komponists un mūziķis dzīvo un strādā Madonā. Viņa dzimtā puse ir Liezēre, kam autors veltījis ne vienu vien kompozīciju – himnu un valsi Liezēres pamatskolai, dziesmas Liezēres zaļumballei un kapusvētkiem.
Pasākuma programmā Madonas kultūras namā paredzēts klausītājus iepazīstināt ar jaunā albuma dziesmām. Būs arī dejas balles noskaņās, kur muzicēs Ulda Deigeļa vadītā grupa „Zelteri".
Viens no jaunā albuma singliem ir „Dzērves, dzērvītes, dzērvenītes", kas pagājušā gada rudenī bija dzirdams „Latvijas šlāgeraptaujas" rudens aptaujas posmā Latvijas Televīzijā. Albumā „Manas debesis" kopumā iekļautas trīspadsmit dažāda rakstura un vēstījuma dziesmas, tajās saklausāmas gan popa, gan šlāgera, arī džeziskas un latīniskas noskaņas.
Lai parūpētos par savu labsajūtu visas nakts garumā, pasākuma viesi aicināti ierasties ar „groziņiem".
Autore: INESE ELSIŅA