Laikraksta „Stars" mājas lapas komentētāji vērsa uzmanību uz to, ka Madonā, pie kinoteātra „Vidzeme", 29. decembrī notikusi sadursme starp Madonas novada pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas sniega izvedēju un vieglo automašīnu, taču ziņa nav parādījusies rubrikā „Policija informē".
Sazinoties ar īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītāju Aldoni Rībenieku, noskaidrojās, ka avārija, kad automašīna ietriekusies sānos sniega izvedējam, patiešām notikusi, taču negadījums nav bijis tik nopietns, lai iesaistītu policiju, tāpēc transportlīdzekļu vadītāji sastādījuši saskaņoto protokolu. Izdevumus par transportlīdzekļu remontu šādos gadījumos sedz apdrošinātāji. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma, kas sagatavo ziņas un informē par policijā reģistrētajiem gadījumiem Madonas reģionā, apstiprināja, ka iesniegums par šādu avāriju policijā nav saņemts, tātad ticis sastādīts saskaņotais protokols, kas ir bieži piekopta prakse autovadītāju, kuri cietuši salīdzinoši vieglā satiksmes negadījumā, vidū.
Lai gan komentāros e-stara versijā izteikti minējumi, ka informācija par avāriju neparādās tāpēc, ka avārijā iesaistīts pašvaldības darbinieks, jāuzsver, ka rubrikā „Policija informē" parādās visa laikrakstam iesūtītā VP oficiālā informācija.
Autore: LAURA VOITIŅA