VESTIENAS pagastā Lido kalns jaunā gada pirmajās divās dienās nevarēja sniegt visus paredzētos ziemas aktīvās atpūtas pakalpojumus, jo nebija elektrības.
Traucējumi tika novērsti un elektrības padeve atjaunota tikai 3. janvārī. – 1. un 2. janvārī dzīvojām bez elektrības, pacēlāji nedarbojās, apgaismojuma trasēs nebija, un kalns stāvēja dīkā. Dienā varēja slēpot pa distanci, bet vairums vēlējās braukt no kalna. Interesentu bija ļoti daudz, bet mums nācās atvainoties, ka nav elektrības, – apliecināja Lido kalna administrators Andris Leitāns. Pirmdien trases tika atklātas no pulksten 11.30, un visas darbojas ierastajā kārtībā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ