Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Dziedošās ģimenes uzstājas arī Madonā

Redakcija

Autors • 29.12.2010.

Dziedošās ģimenes uzstājas arī Madonā
Burtu lielums

Jau mēnesis pagājis kopš šova "Dziedošās ģimenes 2" fināla. Šova pusfinālā iekļuvušās ģimenes pēc tā noslēguma aktīvi sniedza koncertus visā Latvijā, arī Madonas kultūras namā – 17. decembrī. Koncertā uzstājās uzvarētāji – sirsnīgā Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes, skanīgā Uškānu ģimene no Daugavpils, saliedētā Ņikonovu ģimene no Talsiem un sparīgā Krūmiņu ģimene no Alūksnes.

Pirms koncerta, kā jau tas ierasts šādos pasākumos, apmeklētājiem tika dota iespēja aizpildīt anketu, lai piedalītos firmas "Merkurita" izlozē. Trīs veiksminieki balvās ieguva spilventiņus, un bija arī ceturtā balva – ielūgums divām personām doties koncertkruīzā uz Stokholmu nākamā gada janvārī kopā ar visām 12 dziedošajām ģimenēm, kuras uzsāka LNT Lielos ģimeņu dziedāšanas svētkus. Brauciena laikā būs īpašs ģimeņu lielkoncerts, kurā skanēs populārākās šova dalībnieku dziesmas. Ielūgumu saņēma Linda Akmentiņa.

Koncerta vadīšana bija uzticēta Krūmiņu ģimenes pārstāvim Edgaram, un viņam lieliski izdevās sadarboties ar skatītājiem.

Izskanēja skatītāju iemīļotas un šo ģimeņu izpildījumā dzirdētas dziesmas, un, protams, sākumā visas ģimenes nodziedāja šova tituldziesmu "Do-re-mi". Katra ģimene izpildīja savas mīļākās dziesmas, skatītāji dziedāja līdzi un atbalstīja, aplaudējot un sitot kājas.

Ģimenes parādīja, ko spēj, piemēram, Uškāni pierādīja to, ka viņi patiešām ir skanīga ģimene, spēlējot dažādus mūzikas instrumentus.

Koncerta dienā Ņikonovu ģimenes tētim bija dzimšanas diena – viņu sveica visas ģimenes ar kopīgu dziesmu.

Krūmiņu ģimenes uzstāšanās skatītājiem tik ļoti patika, ka viņiem nācās uz skatuves nākt vēl un vēlreiz.

Vislielākās skatītāju simpātijas ir iemantojusi mazā Zanīte no Zaļkalniņu ģimenes. Daudzi brīnās, kā mazs bērns spēj iemācīties vārdus tik daudzām dziesmām – patiešām Zanīte zina visus vārdus un dzied pat solo.

Visas ģimenes saņēma ziedus un nelielas dāvaniņas no atbalstītājiem. Mazajai Zanītei puķu bija visvairāk, viņai dāvināja arī saldumus un adventa kalendāru.

Koncerta izskaņā ģimenes un skatītāji kopīgi dziedāja "Pūt, vējiņi!", sagādājot patīkamas svētku izjūtas ikvienam.

Pēc koncerta faniem bija iespēja saņemt autogrāfus, kā arī nofotografēties kopā ar saviem mīluļiem. Šo iespēju nepalaida garām arī otrklasniece Krista no Lubānas. Krista koncertā sēdēja pirmajā rindā – šis bija viņas sapņa piepildījums. Meitene pati mācās spēlēt flautu, tāpēc ļoti sajūsminās par Zanītes skaisto dziedāšanu. Kristas vēlme ir līdzināties Zanītei un arī uzstāties uz skatuves. Dziedošo ģimeņu kalendārā visas četras ģimenes Kristai veltīja autogrāfus, un kur tad vēl fotogrāfija kopā ar Zanīti.
Krūmiņu ģimene tika uzaicināta nākamgad uzstāties Madonā, dziedošo ģimeņu "Spieta" jubilejā, un viņi labprāt pieņēma šo aicinājumu.

Autore: RITA TURKINA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px