LIEZĒRES pagastā Ziemassvētku laikā ceļu uz Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centru "Ozoli" atraduši daudz labdaru un rūķu ar dāvanām.
Centra vadītāja Sarmīte Pabērza pastāstīja, ka "Ozolu" saime šajās dienās sagaidījusi daudz labu viesu un pārsteigumu:
– Pie mums pirmie Ziemassvētku sūtņi bija Liezēres luterāņu baznīcas mācītājs Guntis Želvis un Jaunpiebalgas Svētā Toma evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs ar dziedošajiem bērniem, kas sniedza koncertu. No Vācijas Sarkanā Krusta 23. decembrī ciemos bija ieradušās ģimenes, kopā svinējām Ziemassvētku eglīti. Mums sveicienus atsūtīja Madonas pilsētas 1. vidusskolas 11.c klase, svētkos sveica Liezēres pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Sirmais. Pirmdien ciemos ieradās rūķi no Bērzaunes bērnu un jauniešu apvienības "Rīts" kopā ar vadītāju Anitu Aizstrautu un bāriņtiesas pārstāvi Annu Sīpolu. Viņi mūs apdāvināja ar skaistām pašdarinātām dāvanām, kur ielikts tik daudz rūpības un mīlestības. Sadarbībā ar "Madonas poligrāfistu" saņēmām arī Rotari kluba dāvanu – apavus. Mazie bērni apmeklēja arī pagastā rīkoto eglītes sarīkojumu, kur tika pie saldumu tūtēm.
Autore: IVETA ŠMUGĀ