Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Spraigais, sīvais un aizrautīgais turnīrs

Redakcija

Autors • 27.12.2010.

Spraigais, sīvais un aizrautīgais turnīrs
Burtu lielums

19. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās tradicionālais Madonas pilsētas domes atklātais turnīrs basketbolā vīriešiem "Ziemassvētku kauss 2010".

Sacensības organizēja Madonas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Madonas BJSS. Turnīrā piedalījās 9 komandas, starp tām bija dalībnieki no Madonas novada, Gulbenes, Jēkabpils, Lubānas, Pļaviņām.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un cīnījās par pirmajām divām vietām tajās, lai vēlāk, izspēlējot "krustu", tiktu noskaidrotas divas komandas mazajam finālam un divas komandas lielajam finālam – cīņai par 1. vietas kausu. Pirmajā pusfinālā "Madona 90" pieveica "Barkavu" ar rezultātu 56 : 42, bet otrajā "Legend w.f.i. dary" bija pārāka par "Ozolu" komandu.

"Slam dunk" jeb bumbas triekšanā grozā no augšas šoreiz piedalījās tikai 4 dalībnieki, un labākais izrādījās Elvis Saulītis no komandas "Lubāna".

Kopā turnīra laikā abās zālēs notika 20 spēļu. Cīņā par medaļām un kausiem neiekļuva komandas: "Madonas 2. vidusskola", "Šuba", "Lubāna", "Madona 93", "Vidzemes Lāsts". Mazajā finālā Barkavas komandai bija atlicis nedaudz vairāk spēka nekā "Ozolu" komandai, un barkavieši ar rezultātu 56 : 43 izcīnīja 3. vietu un medaļas. Finālā jau atkārtoti turnīra dienā tikās komanda "Madona 90" un "Legend w.f.i. dary". Apakšgrupas cīņā "Madona 90" zaudēja tikai par 3 punktiem, tāpēc bija apņēmības pilna to labot finālā. Spraigā, sīvā cīņā uzvaru un kausu, medaļas un 1. vietu tomēr izcīnīja komanda "Legend w.f.i. dary" (M. Sokolovs, A. Lazdups, J. Vācietis, R. Traidāss, A. Bakāns, E. Lapsalis, J. Arcimovičs, R. Zemītis, A. Akmentiņš).
Spēļu starplaikā Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Voldemārs Šmugais pateicās par atbalstu sportam (īpaši basketbolam) SEB bankas pārvaldniekam Pēterim Krūgaļaužam. Paldies arī basketbolistu vārdā!
Paldies Madonas novada pašvaldībai, Madonas pilsētas sporta centram, tiesnešiem un spēlētājiem! Uz tikšanos nākamgad!

Autors: AGNIS BEĶERIS,
turnīra galvenais tiesnesis

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px