LUBĀNAS veselības un sociālās aprūpes centrā Ziemassvētku noskaņa jau atnākusi.
– Pagājušajā nedēļā mums bija divi jauki koncertiņi, bija ieplānots arī bērnudārza audzēkņu koncerts, bet diemžēl daudzi no viņiem ir saslimuši, un tāpēc šis pasākums tika atcelts. Savukārt 24. decembrī pie mums ciemos sola ierasties Salatētis ar dāvanām, bet 30. decembrī – Miķelis Gruzītis ar koncertu. Tā kā šis laiks mums ir ļoti skaists, gribam, lai svētku prieks ielīst visu 30 mūsu veselības un sociālās aprūpes centra iemītnieku sirdīs, – „Staram" stāsta aprūpes centra direktore Inese Lībere. – Ļoti iepriecināti bijām par svētku ieskaņas koncertiņu, kad pie mums viesojās Lubānas vidusskolas ansamblis „Karameles" skolotājas Rudītes Kolātes vadībā un deju kolektīva „Žuburi" dejotāji, ko vada Laila Ozoliņa. Dejotāji dejoja ne tikai telpās, bet arī ārā uz ceļa, lai visi centra iemītnieki var pa logu redzēt. Neaizmirstam arī vientuļos cilvēkus, kuriem ir mājas aprūpe, kaut ar mīļu apsveikumu, jo šogad pašvaldībai ir bijis finansiāli ļoti saspringts gads.
Abi minētie Lubānas vidusskolas kolektīvi šogad apciemoja un iepriecināja arī sociālā centra „Vecumi" iemītniekus, bet vidusskolas 5.-6. klašu deju kolektīvs un vidusskolas ansamblis devās uz Ošupes aprūpes centru. Skolēni gatavoja arī Ziemassvētku apsveikumus, ar ko iepriecināt visus tuvējo sociālās aprūpes centru iemītniekus.
Autore: BAIBA MIGLONE