ARONAS pagasta Kusā, pūšot vēsajam ziemelim, sniegpārslām virpuļojot jautrā dejā, 15. decembrī tika iedegta Ziemassvētku eglīte.
Šogad eglītes iedegšana bija īpaši sirsnīga, jo katrs atnākušais varēja tajā iekārt savu eņģelīti ar vēlējumu vai skaistu dzejolīti. Sirsnīgu svētku uzrunu teica Aronas pagasta pārvaldes vadītājs Andrejs Piekalns, kā arī Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule. Sanākušie pagasta iedzīvotāji labprāt minēja mīklas, veiksmīgākie minētāji balvā saņēma mazu saldumiņu. Arī Kusas pamatskolas 6. klase ar audzinātāju Ainu Spūli runāja skanīgus Ziemassvētku dzejolīšus. Patīkams un negaidīts pārsteigums bija Ziemassvētku vecīša ierašanās, kas pa šo gadu bija veicis īpaši labu darbu. Vecītis bija uzmeklējis krāšņās eglītes īpašnieci Māru Bogdanovu, kas pirms vairāk nekā 20 gadiem šajā vietā bija iestādījusi trīs eglītes, taču, lai katru gadu mūs priecētu, diemžēl vairs ir palikusi tikai viena.
Lielu paldies vēlētos teikt Aronas pagasta pašvaldībai par gādību, sanākušos ļaudis cienājot ar garšīgiem pīrādziņiem un piparkūkām, kā arī par skaisto pirmssvētku salūtu pasākuma izskaņā.
Autore: LAURA RUSKULE