10. decembrī notika Madonas novada jauniešu domes (MNJD) vēlēšanas.
Aktīvai darbībai pieteicās un kandidātu motivācijas vēstules iesūtīja jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, viņu vidū – skolēni, studenti, strādājošie jaunieši, jauniešu iniciatīvu centru un jauniešu biedrību pārstāvji no Bērzaunes, Kalsnavas, Kusas, Ļaudonas, Madonas un Mārcienas.
Par MNJD priekšsēdētāju tika ievēlēta Ieva Leimane (Madonas Valsts ģimnāzija), par priekšsēdētājas vietnieci – Iluta Kārkliņa (Bērzaunes bērnu un jauniešu apvienība "Rīts").
Finanšu, ārējo sakaru un sabiedrisko attiecību, projektu komiteju (vismaz pagaidām) vadīs Ieva Leimane, viņai palīdzēs Signe Sandere (Madona, pašlaik mājās audzina bērniņu) un Inese Ivanova (Mārcienas pamatskola).
Par kultūras komitejas vadītāju tika ievēlēta Signe Smirnova (no Ļaudonas, šobrīd Latvijas Kultūras koledžas 4. kursa studente), par viņas vietnieci – Ravita Ezerkalne (Bērzaunes bērnu un jauniešu apvienība "Rīts"), komitejā darbosies Solvita Vigule, Jana Stepāne, Dana Smoča (visas trīs meitenes no biedrības "Kalsnavas jaunieši"), Kristiāna Štāla (Madonas Valsts ģimnāzija).
Par sporta, vides un veselības komitejas vadītāju ievēlēja Kristu Krauzi (no jauniešu iniciatīvu centra "Burbulis"), par viņa vietnieku – Ilgaru Kalniņu (no jauniešu iniciatīvu centra "Burbulis"), komitejā darbosies Sandris Šumskis (Ļaudonas vidusskola).
Vēl jauniešu domes darbā iesaistīsies Adelīna Puisane, Diāna Lapsiņa, Linards Dzenovskis, Elīna Berķe, Agrita Aizstrauta.
Turpinot iepriekšējo MNJD dalībnieku uzsākto tradīciju, jaunās Madonas novada jauniešu domes dalībnieki nolēma doties uz Madonas pansionātu, lai kopā ar vecajiem ļaudīm ceptu piparkūkas.
Tu arī drīksti pievienoties gan atsevišķiem pasākumiem, gan jauniešu domes darbam!
Autore: NADJA NIEDRĪTE,
jaunatnes darba koordinatore
AUTORES foto