Dienas no Ziemassvētkiem līdz jaunajam gadam ir tāds gaismas tilts, kas ved pretī rītdienai. Varam eglītē vēl un vēl iedegt svecīšu liesmiņas, varam dziedāt Ziemassvētku dziesmas un saglabāt sevī svētku noskaņu un krāšņumu.
Bet domas jau sāk ceļu pretī jaunā gada zaļajai cerību zvaigznei. Un tā mirdzēs tikai tad, ja spēsim saredzēt prieku arī mazumiņā, ja ticēsim, ka katrs rīts atnāk ar gaismu, ar sauli. Tad arī katra mūsu nodzīvotā diena būs piepildīta un svētīga. Katram mums ir iespēja dalīties sirds priekā, lai ienestu gaismu arī tumšākā kaktiņā. Smaids un silta pasniegta plauksta ir lielāka bagātība nekā šķindoši naudas gabali. Dalīsimies savā sirds gaismā!
Madonas pilsētas pensionāru biedrība aicina savus biedrus pie Ziemassvētku eglītes 28. decembrī pulksten 12 Madonas pilsētas 1. vidusskolas zālē. Būs cienasts, dziedāšana un tejātera spēlēšana, kā arī citas lustes. Un jaukus meldiņus spēlēs Sarkaņu muzikanti (līdzi paņemsim vienu latiņu, ko iemest ziedojuma kastītē muzikantiem).
Lai jums visiem jauki un priecīgi Ziemassvētki, lai gaišas domas kā svecīšu liesmiņas eglītes zaros!
Uz satikšanos!
Madonas pilsētas pensionāru biedrība un MARIJA LAPSIŅA