Atsaucoties uz „Starā" 16. decembrī publicēto rakstu „Ceļa zīmei jābūt uzstādītai jau rīt", savu komentāru vēlējās izteikt arī Madonas novada pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks.
– Pirmais, kas man šķiet nepareizi, – es ne reizi neesmu redzējis iesniegumu no Bērzu ielas iedzīvotājiem par to, ka kaut kur uz Bērzu ielas nebūtu zīmes, kā rezultātā brauc smagās mašīnas.
Otrais – rakstā pareizi teikts, ka man jau iepriekš lūgts uzstādīt ceļa zīmi Lazdonas un Bērzu ielas krustojumā, bet nav pieminēts, kāda bija mana atbilde – zīme šajā vietā nav vajadzīga. Problēmām Bērzu ielā zīmju dēļ nevajadzētu būt. Ir gan kāds moments – zīmei ar aizliegumu braukt smagajam transportam jābūt Bērzu un Smilšu ielas krustojumā (virzienā no karjera ezera uz pilsētu), taču tā pirms laika bez pēdām pazuda, – sarunu iesāka Aldonis Rībenieks.
Viņš skaidroja, ka pēc tam, kad tapa pirmais raksts pēc Bērzu ielas iedzīvotāju iniciatīvas, īpašuma uzturēšanas nodaļas darbinieki pārbaudīja attiecīgo rajonu un izlaboja vienīgo konstatēto nekārtību – sagriezušās un sašķiebušās zīmes Avotu un Lazdonas ielas krustojumā. Pirms tam, kad tapa otrs raksts (publicēts 16. decembrī), zīme atkal bija „nozaudējusies" Bērzu un Smilšu ielas krustojumā, taču 17. decembra rītā – atkal uzstādīta. Aldonis Rībenieks atzina, ka būtu lietderīgi, ja policija vairāk pasekotu līdzi ceļa zīmju zādzībām, jo arī šobrīd ir aizdomas, ka, lai ērtāk varētu veikt meža darbus, kāds palīdzējis „pazust" arī attiecīgajai ceļa zīmei Bērzu un Smilšu ielas krustojumā. Viņš arī ieteica turpmāk iedzīvotājiem iet vienkāršāku ceļu – ja tiek konstatēts, ka kaut kur trūkst zīmes, kā rezultātā mašīnas neatļauti pārvietojas, uzreiz zvanīt īpašuma uzturēšanas nodaļai. Nekaitēs arī fiksēt transportlīdzekļa numuru un ziņot policijai, ko iedzīvotājiem ieteikts darīt jau septembra rakstā.
Zīmes ir, kur tām jābūt
Īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs gan izskaidroja, gan parādīja, ka līdz Lazdonas un Bērzu ielas krustojumam, nepārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumus, smagais transports nokļūt nevar, kas iespējams, pateicoties izvietotai zīmju Nr. 306 „Kravas automobiļiem braukt aizliegts" sistēmai citos ielu krustojumos. Tas, kura no zīmēm netiek ievērota, kā rezultātā smagās automašīnas pārvietojas pa Bērzu ielu, būtu jākontrolē Valsts policijai. Papildu zīmes uzstādīšana attiecīgajā krustojumā būtu ne tikai nevajadzīgs, bet arī papildu izdevumus radošs pasākums – jaunas ceļa zīmes iegādāšanās un uzstādīšana maksā aptuveni 50-60 latu.
Ziemai raksturīga problēma
Aldonis Rībenieks arī pastāstīja, ka šobrīd tiek gatavotas četras pārvietojamas zīmes „Apstāties aizliegts": – Uz tām būs papildplāksne, kas noteiks, ka zīme darbojas darbdienās no pulksten 12 līdz 16. Respektīvi, ja pārvietojamā zīme būs izlikta, tā darbosies darbdienās attiecīgajā laika posmā. Tas nepieciešams tāpēc, ka šobrīd pilsētā nav īstas kārtības – mašīnas ir novietotas ielu malās tā, ka, sniegu tīrot, traktors netiek garām un nevar attiecīgās ielas un ietves uz tām kārtīgi iztīrīt. Tāpēc, ja nākamajā dienā būs paredzēti sniega tīrīšanas darbi, piemēram, Miera vai Gaujas ielā, kur vērojamas problēmas ar tikšanu garām automašīnām, iepriekšējā vakarā, pulksten 16, izliksim pārvietojamo zīmi, lai iedzīvotāji laikus zinātu – rīt šajā vietā no pulksten 12 līdz 16 mašīna apstāties un stāvēt nedrīkst, līdz tam laikam no brauktuvju malām mašīnas jāpārvieto kur citur. Liela problēma Madonā ir tā, ka brauktuvju malās stāv mašīnas, kas netiek kustinātas pat visu ziemu. Protams, ir vietas, piemēram, Raiņa ielā, kur mašīnām jāatļauj stāvēt, jo citur nav iespējas izvietot automašīnas vai izbūvēt pagalmā stāvlaukumu. Attiecīgi, piemēram, Gaujas ielā ir iespēja izveidot stāvlaukumu, bet tādā gadījumā iedzīvotājiem būtu jāiegulda līdzekļi. Tā kā šāds variants, izskatās, nav viņiem pieņemams, esam pagaidām palikuši pie šāda risinājuma, lai gan vēl uzklausīsim, ja kādam būs cita ideja.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto