Ziemeļaustrumu reģiona veterānu telpu futbola čempionātā aizvadītas kārtējās spēles Gulbenē.
Madonas komanda cīnījās neizšķirti (1 : 1) ar "Balviem" un "Rēzekni", bet piekāpās "Priekuļiem" ar rezultātu 2 : 4. Divus vārtus guva Sergejs Červjakovs, pa vieniem – Dmitrijs Markevičs un Jānis Pizelis. Nākamās spēles notiks 22. janvārī Aizkrauklē.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS