Rīt, 15. decembrī, pulksten 15.15 Kusas centrā tiks iedegta lielā Ziemassvētku egle.
Kā laikrakstu informē Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule, dabiski augošā egle tiks kopīgi dekorēta, tāpēc līdzi jāņem pašgatavots eņģelis. „Ar labām domām un kopīgu darbošanos izrotāsim egli, par lampiņu virtenēm būs parūpējusies pašvaldība.” Pēc rosīšanās visus sagaida neliels cienasts ar pīrāgiem un piparkūkām, bet pašvaldība būs parūpējusies par skaistu svētku salūtu.
21. decembrī pulksten 12 pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis” uz svētku pasākumu tiek aicināti pirmsskolas vecuma bērni, kuri neapmeklē bērnudārzu.
— Salatētis uz svētku eglīti gaidīs visus mazuļus, — mājas bērnus iedrošina Rudīte Prikule. — Koncertu sniegs pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” audzēkņi, pagasta pašvaldība būs mazuļiem sarūpējusi svētku tūtas.
Autore: INESE ELSIŅA