Madonas novada skolu līdzpārvalžu līderi un direktoru vietnieki audzināšanas darbā, tiekoties „Demokrātijas skolas" pirmajā nodarbībā Vestienas pamatskolā, atbalstīja Madonas bērnu un jauniešu centra priekšlikumu par labdarības akciju organizēšanu savos pagastos laikā no 13. līdz 18. decembrim. Skolēni šajā laikā gatavos Ziemassvētku dāvaniņas un sniegs koncertus, lai iepriecinātu apkārtējos.
Arī Madonas bērnu un jauniešu centra skolotāji un skolēni atcerēsies un mīļus sveicienus sūtīs Madonas novada pašvaldības sociālā dienesta aprūpē esošajiem cilvēkiem.
Savukārt, labdarības koncertam „Es nāku ar atvērtu sirdi", kas notiks ceturtdien, 16. decembrī, pieteikušies Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolotājas Aigas Āboliņas audzēkņi, Dzelzavas pamatskolas 1.-4. klases vokālais ansamblis, Madonas Jāņa Norviļa mūzikas skolas koklētāji, Madonas Valsts ģimnāzijas grupa „Rekvizīti", soliste Inuta Klevase, deju grupa „Mazais cilvēciņš", Sarkaņu, Praulienas pamatskolas, Dzelzavas internātpamatskolas audzēkņi, Mārcienas pamatskolas 2. klases skolēni, Murmastienes pamatskolas solistes Dārta Pelse un Deivija Zepa. Priekšnesumus sagatavojusi arī Madonas bērnu un jauniešu centra vokāli instrumentālā studija, vokālā studija „Alia Terra", garīgās mūzikas ansamblis, ritmikas deju pulciņš un jaunie frizieri. Pasākumu vadīs teatrālās studijas „Tinte" dalībnieki, vadītāja Inese Zīle.
Kinoteātra „Vidzeme" foajē būs apskatāma Madonas bērnu un jauniešu centra lietišķās mākslas pulciņu dalībnieku izstāde.
Klubiņa „Pie kamīna" dalībnieki un pārējie pilsētas pensionāri, esat mīļi gaidīti koncertā „Es nāku ar atvērtu sirdi" 16. decembrī pulksten 15 kinoteātrī „Vidzeme".
Madonas BJC vārdā –
metodiķe un klubiņa
„Pie kamīna" vadītāja
LĪGA GRĀVĪTE