Madonas novada domes foajē telpā joprojām atrodas egle ar pašdarinātiem eņģeļiem.
Labdarības akcijas organizatori šogad visās Latvijas pilsētās aicināja iedegt svētku egli „Eņģeļi pār Latviju", tā paužot morālu atbalstu līdzcilvēkiem un labestībai.
Organizācija „Caritas Madona" līdz 18. decembra pēcpusdienai joprojām aicina cilvēkus nest un rotāt eglīti ar pašgatavotiem eņģeļiem, tā paužot atbalstu labdarības akcijai. Pasākuma kulminācija un noslēgums būs vērojams LNT tiešraidē 19. decembrī.
Autore: INESE ELSIŅA