ĒRGĻU vidusskolā 8. decembrī notiks ERAF projekta "Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes izveide Ērgļu vidusskolā" seminārs.
Kā pastāstīja informātikas skolotāja Inese Zlaugotne, uz semināru Ērgļu vidusskolā ir uzaicināti gan apkārtējo novadu skolu pedagogi, gan izglītības pārvaldes pārstāvji. Skolotāji iepazīsies ar mūsdienīgi aprīkotajiem dabaszinātņu kabinetiem, pārspriedīs interaktīvo tehnoloģiju izmantošanas iespējas matemātikas, ķīmijas, bioloģijas, fizikas stundās. Paredzētas arī vairākas atklātās stundas, kur varēs novērtēt, kāda nozīme bija ERAF projektam, kas ļāva ierīkot modernus dabaszinātņu kabinetus, redzēt, kā stundās strādā skolotājs, kā – skolēni. Seminārā pedagogi aicināti piedalīties arī diskusijās.
Autore: IVETA ŠMUGĀ