CESVAINES novadā svētku egle tiks izpušķota ar eņģeļiem un iedegta 10. decembrī laukumā pie novada domes. Pasākums tiek plānots Ziemassvētku noskaņas radīšanai – ar pašu rokām gatavoto eņģeļu parādi, kas rotās eglīti, piparkūku garšu un sveču siltumu, Ziemassvētku tirdziņu.
Cesvaines kultūras nama vadītāja Kristīne Aumele pastāstīja:
– Arī cesvainieši atbalsta ziedot.lv vadītājas Rūtas Dimantas akciju "Eņģeļi pār Latviju" un atsaucas Katrīnes Pasternakas un Swedbank aicinājumam gatavot eņģeļus, ar ko izrotāt lielo svētku egli. Eņģeļus eglītei ar mīlestību un labiem novēlējumiem būs sagatavojuši Cesvaines vidusskolas un Cesvaines internātpamatskolas skolēni, kā arī bērni pirmsskolas izglītības iestādē. Iededzot egli pie Cesvaines novada domes, šogad koncerta nebūs, bet tiek plānota piparkūku ēšana, tējas dzeršana, sveču liešana. Piparkūkas saceps konditore Daiga Iškāne, par to, kā gatavot vaska sveces, aicināts pastāstīt z/s "Jaunspieķi" bišu dravas saimnieks Jānis Puriņš. Visi, kas kaut ko prot izgatavot savām rokām, tiek gaidīti Ziemassvētku tirdziņā. Ikviens mājražotājs, ne tikai uzņēmēji un amatnieki, var sagādāt prieku, piedāvājot iegādāties jaukas un mīļas dāvanas Ziemassvētkiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ