Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Klients jautā — „Latvenergo” atbild

Redakcija

Autors • 03.12.2010.

Burtu lielums

Iegādājos jaunu mājokli. Gribēju uzzināt, kā man tagad jārīkojas, lai ar „Latvenergo" noslēgtu pieslēguma līgumu? Vai ir nepieciešama arī iepriekšējā īpašnieka klātbūtne šajā procesā, un kādi dokumenti man ir nepieciešami, lai noslēgtu jaunu līgumu par elektroenerģijas piegādi?

Jaunais īpašnieks ar dokumentiem, kas apliecina, ka viņš dzīvokli/māju ir iegādājies (Zemesgrāmata vai pirkuma līgums), kā arī ar personu apliecinošiem dokumentiem dodas uz jebkuru „Latvenergo" klientu apkalpošanas centru, kur arī tiek slēgts jaunais pieslēguma līgums. Iepriekšējā īpašnieka klātbūtne nav nepieciešama, taču, ja viņš to vēlas, viņš var rakstīt iesniegumu „Latvenergo", ka ar konkrētu datumu atsakās no „Latvenergo" sniegtajiem pakalpojumiem konkrētajā adresē. Vecā īpašnieka iesniegums ir nepieciešams viņa drošībai – ka jaunais saimnieks neturpinās lietot elektroenerģiju uz vecā līguma pamata, bet atbildīgs par to būs iepriekšējais īpašnieks.

Man pieder īpašums, kurā neviens pastāvīgi nedzīvo, tādēļ arī elektrības patēriņš ir niecīgs vai pat nekāds. Līdz šim par elektrību maksāju reizi gadā, taču esmu saņēmis vēstuli no „Latvenergo", ka neesmu norēķinājies par patērēto elektroenerģiju. Kā šo situāciju iespējams labot, ja zinu, ka parādā neesmu?

Ir daudz klientu, kuru ikmēneša maksājums ir ļoti neliels, tādēļ izdevīgāk ir maksāt reizi ceturksnī vai pat reizi gadā. Iepriekš mūsu sistēma šādu iespēju nepiedāvāja, un, ja klients bija samaksājis avansā, sistēma to neatpazina kā avansa maksājumu. Maksājums konkrētajā mēnesī netika saņemts, un sistēma automātiski klientam sūtīja atgādinājumu, ka jānorēķinās par patērēto elektroenerģiju.

Analizējot klientu ieteikumus un arī sistēmā redzot, ka klientiem šāds pakalpojums būtu izdevīgāks, „Latvenergo" šogad uzlaboja sistēmu, un nu ir iespēja par elektroenerģiju norēķināties avansā. Maksājot www.e-latvenergo.lv, ir jāizvēlas iespēja, ka maksājat avansā. Ja par elektrību maksājat bankā vai pastā, sistēma pati izrēķina, ka maksājat avansā. Jau tagad mēs redzam, ka klienti ļoti aktīvi izmanto šo pakalpojumu. Ja klients ir samaksājis avansā, tad ar SMS palīdzību atgādinām, ka avanss ir iztērēts un kad ir jāatsāk maksāt par patērēto elektroenerģiju.

Klientu aicinām sazināties ar „Latvenergo" klientu apkalpošanas centra speciālistiem un precizēt, līdz kuram maksājumam esat veicis apmaksu un kāds ir šābrīža skaitītāja rādījums.

Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām klientus zvanīt uz „Latvenergo" bezmaksas informācijas tālruni 80200400 vai arī rakstīt uz e-pastu [email protected].

Autore: SANDRA VĒJIŅA,
AS „Latvenergo"
Ārējās komunikācijas daļas
projektu vadītāja

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px