Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ciemiņi no Latvijas Virsnieku apvienības

Redakcija

Autors • 30.11.2010.

Ciemiņi no Latvijas Virsnieku apvienības
Burtu lielums

Degumnieku pamatskolā notika svinīgs pasākums "Veltījums karavīriem", uz ko bija ieradušies ciemiņi no Latvijas Virsnieku apvienības (LVA) – atvaļinātais kapteinis Aleksejs Ozoliņš, atvaļinātais virsleitnants Jānis Kakstiņš, atvaļinātā kapteine Sarma Līne un Latvijas Kara skolas absolvente, aktīva LVA biedru atbalstītāja Maija Zālīte.

Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina pēc uzrunas aicināja svinīgi ienest zālē skolas karogu un kopīgi nodziedāt himnu.

Neiztika arī bez laba vēlējumiem un dāvanām, ko skolai pasniedza LVA pārstāvji.
– Mums ir prieks, ka mēs katru gadu tiekam ielūgti, arī šogad šie svētki skolā radīja emocionālu pacēlumu, sirsnīgi un aizkustinoši, – apstiprināja Maija Zālīte.

Ar emocionālu pacēlumu runāja LVA atvaļinātais kapteinis Aleksejs Ozoliņš, norādot, ka mums katram jāmīl sava zeme, jāveido stipra tauta un pašiem jābūt saimniekiem savā zemē.

– Tā būs mūsu visu kopīga atbildība, lai Latvija vienmēr būtu mūsu, – Latviju svētkos sveica arī Degumnieku pamatskolas skolas prezidente Ieva Pliča. Viņa norādīja, ka tikšanās ir veltīta Latvijas valsts 92. gadadienai un mūsu valsts sargātājiem – karavīriem.

Direktore Ināra Logina un direktores vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube pasniedza Atzinības balvu Latvijas Virsnieku apvienības pārstāvjiem, to saņēma arī Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls.

Svinīgo noskaņu radīja patriotiskās dzejas rindas skolēnu izpildījumā. Skolas jauktais ansamblis Inas Gutānes vadībā atsauca atmiņā latviešu tautai nozīmīgas dziesmas. Arī mazie pirmsskolas grupiņas bērni izrādīja godu Latvijas dzimšanas dienai.

Katrs, kas piedalījās šajā pasākumā, vēl vairāk sajuta sevī lepnumu par to, ka viņš ir piederīgs Latvijai un tās tautai.

Svētku izskaņā visus aicināja uz skolas pavārīšu Skaidrītes un Daigas sagatavotajām svētku pusdienām.

Direktores vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube pateicās z/s "Dārznieki" par sarūpēto svētku torti.

Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA

AUTORES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px