Katrā Latvijas pusē ir kāda maza sirsniņa, kura tic labestībai un brīnumam, ka arī pār viņu mājām nolaidīsies eņģeļi. Tie ir bērni, kurus skārušas smagas slimības, kas liedz staigāt, redzēt, dzirdēt un pat dzīvot.
Šiem bērniem ir nepieciešama visu mūsu palīdzība, lai saņemtu ārstniecību un rehabilitāciju. Atgādināsim, ka akcijā tiek vākti līdzekļi tikai tajā gadījumā, ja konkrētajam bērnam nav iespējama ārstēšana par ģimenes vai valsts piešķirtajiem līdzekļiem.
"Divos iepriekšējos gados Latvijas iedzīvotāji kanāla LNT, portāla ziedot.lv un Swedbank labestības akcijai "Eņģeļi pār Latviju" kopumā ir ziedojuši Ls 810 171,39, sniedzot finansiālu palīdzību vairākiem simtiem bērnu visā Latvijā," stāsta LNT izpildproducente Elita Širsone, aicinot mūs visus arī šogad kļūt līdzīgiem eņģeļiem un piepildīt bērnu sapņus dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi.
Šogad akcijas organizatori aicina visās Latvijas pilsētās iedegt svētku egles "Eņģeļi pār Latviju" zīmē, tā paužot morālu atbalstu līdzcilvēkiem un labestībai.
Esam pārliecināti, ka arī mūsu pilsētā dzīvo ļoti daudz atsaucīgu cilvēku, tādēļ "Caritas Madona" aicina ikvienu, gan lielu, gan mazu, izgatavot savu eņģelīti un paņemt to līdzi, nākot uz lielās svētku egles iedegšanu Saieta laukumā.
Ar jūsu darinātajiem eņģelīšiem rotāsim egli, kas atradīsies Madonas pašvaldības ēkas foajē. Akcijas noslēguma dienā, 19. decembrī, šos eņģelīšus kopā ar madoniešu labajām domām un vēlējumiem vedīsim uz Rīgu. Tiekamies 4. decembrī!
Autore: SANDRA ZARIŅA