Veselības ministrs Juris Bārzdiņš rosina nākamgad ieviest papildu nodokli saldumiem un citai neveselīgajai pārtikai ne tikai tāpēc, lai palielinātu ieņēmumus valsts budžetā, bet arī lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu un pareizu uzturu. Viedokli, kā vērtē jaunā veselības ministra iniciatīvu, lūdzu izteikt Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte" vadītāju Līgu Preisi un Sarkaņu pamatskolas direktori Baibu Pētersoni.
Arī saldumi ir vajadzīgi
– Esmu pret šāda papildu nodokļa ieviešanu saldumiem. To vēl varētu noteikt čipsiem un tiem līdzīgiem produktiem vai palielināt akcīzes nodokli tādiem saldinātiem dzērieniem kā kokakola, bet ne konfektēm un šokolādei, kas tomēr nav luksusa lieta. Es domāju, ka bērniem šad tad vajadzīgi arī saldumi, līdz ar to nevajadzētu palielināt nodokļu slogu uz bērnu rēķina, – atzīst Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Priedīte" vadītāja Līga Preise. – Turklāt saldumi ir arī enerģijas avots, un reizēm tie bērnu organismam pat ir ļoti nepieciešami. Es neesmu par to, ka tos ikdienā vajadzētu pārmērīgi lietot uzturā, bet, ja ieviesīs šādu papildu nodokli, daļa ģimeņu tos vispār nevarēs atļauties iegādāties un varbūt pat aizmirsīs, kas tie saldumi tādi ir. Katrā ziņā, pirms uzlikt kādu nodokli, vajadzētu visu rūpīgi izsvērt, izanalizēt, kādiem saldumiem to uzlikt, bet kādiem – ne, un tikai pēc tam pieņemt lēmumu.
Nav jāapliek
– Es gan šaubos, vai saldumu aplikšana ar papildu nodokli veicinās veselīgu dzīvesveidu. Katram cilvēkam jau kaut kāda deva saldumu tomēr ir vajadzīga, lai justos možs. Es nesaprotu, kāpēc tāds nodoklis būtu jāievieš, it īpaši, ja ņem vērā, ka daudzos citos produktos, tai skaitā arī maizē, ir cukurs. Mājās pat zupu nevar izvārīt, ja bišķīt nepieliek cukuru, – uzskata Sarkaņu pamatskolas direktore Baiba Pētersone. – Cita lieta ir čipsi, ātrās uzkodas, popkorns utt., kurus vispār no pārtikas vajadzētu izskaust, jo tajos ir daudz E vielu un citu veselībai kaitīgu sastāvdaļu. To, nevis saldumu dēļ bērniem kuņģis sabojājas. Tas, lai skolēni lietotu pareizu uzturu, atrodas mūsu redzeslokā arī ikdienā. Gatavojot pusdienas, neizmantojam pusfabrikātus, zupas vārām no kārtīgas gaļas, paši mizojam kartupeļus. Bietes un burkānus iepērkam no vietējiem zemniekiem. Vienīgi pienu mēs iegādājamies no pienotavas, kas ir safasēts, sterilizēts un pasterizēts. Saimnieces bērniem ir labi iemācījušas ēst salātus, arī ķirbjus.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA