ĒRGĻU saieta namā šodien, atzīmējot Tautas lietišķās mākslas studijas "Ērgļi" 35 pastāvēšanas gadus un tautas mūzikas kopas "Pulgosnieši" 15 radošā darba gadus, notiks abu kolektīvu radošā darba jubilejas sarīkojums.
Ērgļu novada kultūras darba organizatore Sandra Avotiņa pavēstīja: – Esam uzaicinājuši bijušo studijas "Ērgļi" vadītāju Dzidru Vaitkūni un mūzikas kopas aktīvistu Aivaru Zariņu, kā arī ielūguši ciemos "Vērtumniekus". Vienlaikus notiks arī audēju studijas darbu izstādes atklāšana, kur varēs aplūkot sienas dekorus. Jubilejas pasākumā redzēsim uzvedumu "Dienas ritums".
Autore: IVETA ŠMUGĀ