Tikko pagāja mūsu valsts svētki. Rīgā visādi pasākumi, pie Brīvības pieminekļa, salūts un citi jaukumi, kas prasa lielu naudu. Bet es ļoti labi atpūtos mūsu pašu Murmastienē. Sen nebiju tā izklaidējusies.
Svētku pasākums sākās ļoti svinīgi un silti, ar dzejoļiem un dziesmām. Un tad sekoja otrā daļa – teātris par mūsu ikdienas dzīvi. Skatoties aizmirsu visas savas slimības un rūpes, smējos par to, ko redzēju, un visas turpmākās dienas vēl pasmējos par sevi un redzēto. Šo gabalu esot gatavojuši mūsu kultūras darbinieces Ritas Ivenkovas vadībā. Liels viņai paldies par jauko vakaru, un lai Dieviņš un veiksme pavada dzīves ceļos. Šo izrādi un tādus svētkus nebūtu kauns rādīt pašā Rīgā, arī citos pagastos.
Gribēju pateikties tajā pašā vakarā, bet nebija nevienas puķītes, tāpēc lai lielais PALDIES no manis un citiem skatītājiem avīzītē.
PENSIONĀRE