Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Bēgot no policijas, izlec pa logu

Redakcija

Autors • 17.09.2007.

Burtu lielums

Madonas rajona policijas pārvaldes kārtības policijas biroja otrās nodaļas pirmais iecirknis saņēma iesniegumu no Kusas. Kāda sieviete sūdzējās par savu vīru, kas nepārtraukti trīs dienas pēc kārtas lietojot alkoholu un slikti uzvedoties.

Policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un pārliecinājās, ka izsaukums ir pamatots. – Pieņēmām sievas rakstisku iesniegumu. Nolēmām alkohola reibumā esošo vīrieti vest uz policiju, bet pirms tam vīrietis iegāja tualetē, aizslēdza durvis un izlēca pa logu no otrā stāva. Laikam gribēja bēgt. Nekavējoties izsaucām neatliekamo palīdzību, – pastāstīja kārtības policijas biroja otrās nodaļas pirmā iecirkņa priekšniece Irina Makarova.

Tā vīrietis nokļuva ārstniecības iestādē. SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Svilāne sacīja, ka ķirurģijas nodaļas pacientam konstatēts mugurkaula lūzums un viņam būšot ilgāku laiku jāārstējas.
Kārtējo reizi jāsecina, ka pārmērīga alkohola lietošanai var būt bēdīgas sekas.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px