ĻAUDONAS pagasta komunālā saimniecība sadarbībā ar SIA „Madonas namsaimnieks" novembrī rīkoja akciju, kurā varēja nodot nolietotās elektropreces.
SIA „Madonas namsaimnieks" transports, aprīkots ar nolietotu elektropreču savākšanai paredzēto konteineru, ieradās vairākās vietās – laukumā pie pagasta kultūras nama, laukumā starp pagastmāju un bijušo veikalu Dzirnavu ielā, Toces ielā pie autobusu pieturas, laukumā pie veikala „Dīvari", kā arī Sāvienā pie veikala.
Kā „Staram" pastāstīja Ļaudonas pagasta komunālās saimniecības vadītājs Jurijs Simsons, iedzīvotāji bijuši atsaucīgi – ar savu laiku nokalpojušām elektroprecēm tika piepildīts viss konteiners.
– Visvairāk tika atvesti un nodoti vecie ledusskapji, datori, veļasmašīnas. Elektropreces tika pieņemtas tikai neizjauktā veidā, – atzīmēja Jurijs Simsons.
Vaicāts, kad šāda akcija notiks vēl, Jurijs Simsons uzsvēra, ka liela daļa pagasta iedzīvotāju no nolietotām elektroprecēm ir jau atbrīvojusies, tāpēc šogad tā rīkota vairs netiks, bet nākamgad gan par to atkal tiks padomāts.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA