Rīt, 26. novembrī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centra kamīnzālē notiks pilsētas pensionēto ļaužu kārtējā sanākšana.
Kā laikrakstu informē BJC metodiķe Līga Grāvīte, programmā paredzēts Lazdonas pamatskolas skolēnu koncerts, kluba pastāvīgā dalībniece Ruta Vanaga dalīsies iespaidos par ceļojumu uz Holandi. Tā kā viņa Holandē pabija pavasara laikā, kad tur krāšņi zied tulpes, īstu krāsu terapiju atnākušie varēs izbaudīt, vērojot bildes uz videoprojektora.
– Esam norunājuši, ka šoreiz līdzi jāņem arī pašgatavoti salāti, – piebilst Līga Grāvīte. – Konservu veidā tie noteikti salikti pagrabos, aicinām ko interesantu no ziemas krājumiem paņemt līdzi. Būs sagatavotas sviestmaizes, kopīgi cienāsimies, mainīsimies ar receptēm un dalīsimies pieredzē.
Autore: INESE ELSIŅA