13. novembrī Rēzeknē Madonas BJSS jaunāko grupu komandas piedalījās pēdējās šā gada spēlēs mini sabraukumos Austrumos U-12 un U-13 "B" apakšgrupā.
Jaunajā gadā būs jāsacenšas ar Austrumu "A" apakšgrupas – Valmieras, Cēsu, Gulbenes, Alūksnes, Limbažu/Salacgrīvas, Rūjienas – komandām un pēc tam vēl – spēlējot par konkrētām vietām – Jaunatnes līgā attiecīgajā vecuma grupā kopā.
U-12 komanda pieveica "Krāslavu" ar rezultātu 58 : 38 (A. Možanskis – 19 p.) un pēc tam arī Rēzeknes kluba "Ezerzeme" komandu (59 : 43, N. Skripka – 18 p.). U-13 komanda cieta otro zaudējumu šosezon, piekāpjoties Rugāju puišiem ar rezultātu 41 : 44 (E. Sirmbārdis – 24 p.), bet vēlāk jau labi nospēlēja, uzvarot "Ezerzemi" ar 61 : 41 (M. Kalniņš – 19 p.).
U-12 komanda, izcīnot 5 uzvaras un zaudējot vienā spēlē, "B" apakšgrupā ieņem 1. vietu. Arī U-13 komanda ar 6 uzvarām un 2 zaudējumiem ierindojas 1. vietā.
Madonas BJSS vēl joprojām aicina un uzņem basketbola nodaļā 1998., 1999., 2000. g. dz. puišus, īpaši gaidīti gara auguma zēni.
Vecāki un basketbola līdzjutēji! Informācijai par spēlēm var sekot līdzi portālā www.basket.lv un www.madonassports.lv.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva