Novembrī tiks uzsākti ZA reģiona telpu futbola čempionāti. Veterāni būs pārstāvēti ar 11 komandām, bet vīru konkurencē spēlēs 8 komandas.
Vīriem pirmās kārtas spēles notiks 21. novembrī Rēzeknē. Turpmākās kārtas notiks Gulbenē, Ludzā (2 reizes) un Balvos. Čempionātā piedalīsies LSB "Meistars" (Ludza), TFK "Rēzekne/Robežsardze", BL "Invest" (Ludza), ATFK "Bērzgale", Ludzas NSS, FK "Balvu Vilki", FK "Alūksne" un "Stāmeriena".
Veterānu čempionātā pirmais sabraukums notika 14. novembrī Inčukalnā. Piedalījās komandas no Rēzeknes, Aizkraukles, Apes, Valmieras, Viļakas, Madonas, Balviem/Īves, Inčukalna, Līvāniem, Lizuma, Priekuļiem. Vēl spēles paredzētas Līvānos, Aizkrauklē, Madonā, Priekuļos, Stāķos un Jaunpiebalgā. Abos čempionātos paredzēti divi riņķi – kopā 166 spēles.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS