JUMURDAS pagasta pārvalde 11. novembrī rīko piemiņas brīdi, kas veltīts Lāčplēša dienai. Pagasta pārvaldes vadītāja Agita Opincāne, aicinot uz pasākumu, informē par notikumu secību:
– Pulksten 18 pulcēsimies pie jaunās saieta ēkas, kuras svinīgā atvēršana paredzēta 17. novembrī. Kad visi būs iededzinājuši lāpas, ar tām dosimies uz Jumurdas kapsētu. Pie Lāčplēša ordeņa kavaliera Pētera Ūdra kapa paredzēts svinīgs piemiņas brīdis, klausīsimies skolēnu sagatavoto patriotisko programmu. No lāpām un svecītēm veidosim gaismas apli, lāpu un svecīšu gaismā ieklausīsimies dzejā, lai šajā pelēkajā laikā nedaudz pabūtu kopā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ