Ne vienmēr, kad mūsos dzimst kāda ideja, pietiek zināšanu un drosmes to īstenot. Reizēm noder pat pavisam sīks pamudinājums un iedrošinājums no malas, lai rastu spēku sapņa piepildījumam. Tieši tāpēc biedrība „Caritas Madona" aicināja uz tikšanos pie tējas tases ar optimistiski noskaņotām uzņēmējām no Rīgas.
Iesākumā mazliet oficiālāk, bet vēlāk – pavisam mājīgā gaisotnē viešņas dalījās pārdomās par savu nelokāmo uzdrīkstēšanos, lai sapņus pārvērstu realitātē. Viņas nesavtīgi liecināja par savu pieredzi, kā apvienojušās un nodibinājušas jauno uzņēmēju atbalsta biedrību „Tīne". Šoreiz to pārstāvēja producente, DVD „Patiess stāsts par Inesi Ziņģīti" idejas autore Ingrīda Maķinska, SIA „Mensarius" un biedrības „Tīne" valdes priekšsēdētāja Linda Miezīte, bijusī madoniete – rotu māksliniece Inita Rudzīte un rakstniece Eva Savele-Gavare.
No diskusijām par uzņēmējdarbības sākuma ceļu ievirzoties savstarpējā sadraudzības tēmā – „sapņi", producente Ingrīda prasmīgi klātesošajos iededza vēlmi dalīties esošajos un vēlamajos sasniegumos, izjūtās, sapņos un atklāt sevī to, ka, atbalstoties vienam pret otra pieredzi, mums nav „jāizgudro ritenis" no jauna. Mums ir iespēja visu sapņu izsapņošanai un to realizēšanai, bet ko darīt, ja nav visu nepieciešamo talantu paletes rokassomiņā? Tad jāizmanto iespēja sajust, saredzēt un sadzirdēt to, ka neesam vieni, bet gan cits citam. Šī iespēja – sajust un saredzēt – mums tika dota.
Līdztekus rīdziniecēm par savu uzdrīkstēšanos un sapņu piepildījuma ceļu pastāstīja arī Madonas deju studijas „Mantigra" vadītāja Sandra Šarma un konditores Laima Sirmā no Kusas un Daiga Iškāne no Cesvaines novada. Laimas groziņi, Daigas ceptie pīrādziņi un kliņģeri iecienīti, izdaudzināti un izslavēti ne vien Madonā un Cesvainē, bet krietni vien tālāk pār novadu robežām. Par konditoru prasmi un talantu uzburt neparastu garšas buķeti lieliski varējām pārliecināties arī mēs. Ne velti tik daudzi pēc tam jautāja par iespēju veikt pasūtījumus savai svētku reizei. Paldies meitenēm par dāsnumu un bagātīgo cienastu, paldies Sandrai, kas ar profesionālu eksotisko deju sniegumu ienesa šajā vakarā viegluma izjūtu!
Atskatoties uz patiešām gaišo un motivējošo tikšanos, „Caritas Madona" komanda saka mīļu paldies gan „Tīnes" meitenēm, gan visiem, visiem, kas atsaucās, atnāca, dalījās un staroja, cerībā, ka katram no mums vakara līdzpaņemtais guvums kalpos kā balsts tai dienai, kad uzdrīkstēsimies mainīt sapņus pret īstenību.
Uz tikšanos atkal nākamreiz!
Šāda veida tikšanās pie tējas tases „Caritas Madona" plāno organizēt regulāri.
Autore: KRISTĪNE TROPIŅA
Foto no „Caritas Madona" arhīva