11. augustā Madonas kultūras namā notika izcilajam latviešu tenoram Jānim Zāberam veltīts koncerts.
Madonieši, kuriem nebija iespējas apmeklēt koncertu savā pilsētā, ir aicināti uz koncertu Rīgā 14. novembrī pulksten 18 Lielajā Ģildē.
Uzstāsies profesionālais pūtēju orķestris „Rīga" ar solistiem Viesturu Jansonu, Guntaru Ruņģi, Normundu Rutuli un jaunajiem talantiem Andri Kipļuku un Jēkabu Jančevski. Koncerta diriģents – Andris Vecumnieks.
Profesionālā pūtēju orķestra „Rīga" koncerta „Jānim Zāberam – 75" scenārijā atbalsosies izcilā tenora dzīves gājums, kam pakārtota koncerta programma. Koncertu vadīs Latvijā pazīstamais dziedātājs un radio dīdžejs Normunds Rutulis.
Autore: INESE ELSIŅA