Dziedātāja Laura Reinika koncerts, kam dots nosaukums „Es skrienu", 19. novembrī pulksten 15 un 19 notiks Madonas kultūras namā.
Koncertšovā būs klausāmi gan pirmatskaņojumi no Laura jaunā albuma „Es skrienu", kas iznāca 28. septembrī, gan citas populāras melodijas no iepriekšējiem albumiem.
Šovā piedalīsies arī dejotāji un fona dziedātājas. Īpašs darbs tiek ieguldīts gaismu režijā un videomontāžā, kas koncerta laikā skatītājiem un klausītājiem sniegs iespēju labāko dziesmu videoversiju izlasi vērot uz skatuves lielā ekrāna. Tā kā Laura Reinika tūri un CD atbalsta visiem zināmā „Čili pica", katrā koncertā gaidāms arī kāds gards pārsteigums no „Čili picas".
Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties kinoteātra „Vidzeme" kasē un „Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā. Biļešu cena – Ls 4; 5; 6.
Autore: INESE ELSIŅA