Septīto gadu pēc kārtas Lāčplēša dienas novakarē svecītes tiks iedegtas Madonā, Poruka ielā.
Lai godinātu brīvības cīnītāju piemiņu, šīs ielas iestāžu, biroju pārstāvji ar gaismas liesmiņām ielu dekorēs visā tās garumā. Pasākuma organizatore Beāte Ozoliņa laikrakstam stāsta, ka ar atgādinājumu pie Poruka ielas iemītniekiem viņa ik rudeni dodas pati. Patīkami, ka katru gadu vietējiem cilvēkiem piepulcējas interesenti no malas. – Arī kaimiņi no Blaumaņa ielas ir klāt, uzrunāšu J. Norviļa Madonas mūzikas skolas pedagogus, iespējams, dzirdēsim skolas audzēkņu priekšnesumus, –
pieļauj Beāte Ozoliņa. Tāpat viņa centīsies noorganizēt tikšanos ar Lāčplēša ordeņa kavalieru tuviniekiem.
Autore: INESE ELSIŅA