Rīgā notika komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē (3 + 1). Madonu pārstāvēja dzelzavieša Jāzepa Juhņeviča sastādītā komanda – Maigonis Juhņevičs, Valdis Mass un Aiga Priedniece.
Sevišķi sīva cīņa bija beidzamajā kārtā. Madonas komandai izdevās pieveikt Daugavpils komandu ar 5 : 3 un līdz ar to ierindoties piektajā vietā. Komandas pūrā visvairāk punktu deva Maigonis. Svarīgu panākumu, kas nodrošināja uzvaru pār daugavpiliešiem, izcīnīja Aiga. Šoreiz piesardzīgāk spēlēja Jāzeps un Valdis, lieki neriskējot.
Republikas komandu čempionāta kausu un zelta medaļas izcīnīja dambretes meistaru komanda no Bauskas (9 punkti), sīvā cīņā beidzamajā kārtā sudrabu „izrāva" kaimiņi – Gulbenes „Ēriks" (8 punkti), atstājot trešo vietu Rīgas komandai Daugmales „Dāma" (7,5 punkti).
Autors: V. SAMS