DEGUMNIEKU pamatskolas skolēni un skolotāji aizvakar, 21. oktobrī, devās mācību ekskursijā uz Rīgu. Programmas ietvaros tika apskatīts Dabas muzejs, notika ekskursija gides pavadībā pa Rīgu, vēlāk Rīgas Jaunajā teātrī tika apmeklēta izrāde "Skolotājs Jāps un klase".
22. oktobrī, kas bija pēdējā mācību diena pirms rudens brīvlaika, Degumnieku pamatskolas skolēni un skolotāji ar sagatavoto svētku programmu apciemoja Rupsalas sociālās aprūpes centru, kur sniedza koncertu par godu Veco ļaužu dienai.
Jau pēc brīvdienām ar līdzīgu koncertu skolēni brauks iepriecināt "Lubānas" pansionāta ļaudis "Vecumos".
Savukārt skolēnu līdzpārvaldei, ko Degumnieku pamatskolā vada Ieva Pliča, 26. oktobrī jādodas uz skolu līdzpārvlžu tikšanos Vestienas pamatskolā.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA