25. un 26. augustā Priekuļu biatlona un slēpošanas bāzē risinājās slēpošanas un biatlona kluba "Cēsis" balvas izcīņas sacensības vasaras biatlonā. Madonas rajonu plaši pārstāvēja Madonas BJSS audzēkņi un rajona veterāni.
Pirmajā dienā notika sacensības biatlona stafetēs – vīriešu, junioru konkurencē 5. vietu izcīnīja Ivo Grandāns un Jānis Zeps. Vecākajā "A" grupā sīvā konkurencē ar Alūksnes komandu Rolands Pužulis un Harijs Zaķis palika 2. vietā, bet Oskars Šolins un Artūrs Andersons bija sestie. Piekto vietu savā grupā izcīnīja Matīss Spaile un Mārtiņš Indriksons. Meitenēm konkurence bija mazāka, un 1. vieta – jaunietēm Kristai Kupčai un Lāsmai Šķēlei, bet meiteņu jaunākajā "D" grupā 3. vieta – Gundai Āboliņai un Daijai Aivarei. Otrajā dienā – masu starti, šoreiz sacensības notika uz rolleriem. "A" grupā 2. vietā – Rolands Pužulis, 6. vietā – Oskars Šolins. Vidējā grupā 3. vietā – Mārtiņš Indriksons, 6. vietā – Matīss Spaile. Jaunākajā grupā zēniem 4. vietā – Artūrs Ivanovs, meiteņu grupā 2., 3., 4. vietu izcīnīja Krista Kupča, Laura Kupča un Lāsma Šķēle. Sacensības noslēdza dueļu šaušana. Šajās sacensībās par uzvarētājiem kļuva Oskars Šolins un Krista Kupča. Septembrī Madonas BJSS komplektēju jaunu treniņu grupu 1996. g. dz. un jaunākiem zēniem un meitenēm. Aicinu atsaukties kustēties gribošus bērnus un viņu vecākus! Tuvāka informācija – tālr. 26598865.
Autore: AIRA BĒRZIŅA
Madonas BJSS biatlona trenere