Madonas un apkārtnes seniori iecienījuši pasākuma ciklu „Dzīves un mākslas krāsās".
Tā ir iespēja muzejā tikties ar interesantām personībām: māksliniekiem, literātiem, aktīviem pasaules zemju apceļotājiem.
Vienpadsmitā darbības gada pirmais pasākums notiks trešdien, 20. oktobrī, pulksten 12 muzeja izstāžu zālēs tematiskajā izstādē „Liec pelēkam mazliet sudraba klāt…" Adina Ķirškalne. Skolotāja un literāte. Izstādes veidotāja Dace Zvirgzdiņa stāstīs par Adinas Ķirškalnes literāro darbību, viņas draudzību ar cienītiem un mīlētiem latviešu dzejniekiem, skanēs dzeja.
Muzejā vēl apskatāmas izstādes: Baiba Dumpe „Podu laiki", Rolanda Krutova un Elizabetes Brimerbergas tekstilijas. Laipni gaidīti visi interesenti.
Autore: ZINA APSĪTE,
muzeja izglītojošā darba vadītāja