Šosestdien, 16. oktobrī, pulksten 10 Madonas mūzikas skolas telpās notiks biedrības „Saulesceļš" organizēts seminārs „Nepazaudēsim dzīvesprieku".
Kā laikrakstu informē biedrības vadītāja Ilze Vāvere, semināra mērķis ir aicināt cilvēkus uz pozitīvu domāšanu, savstarpēju atbalstu un labestību. – Mācīsimies, kā būt gataviem pārmaiņām savā dzīvē, kā risināt dažādas krīzes apstākļos radušās problēmas, nepazaudēt pašapziņu, veidot labvēlīgu attieksmi mūsu ģimenēs, skolās, jebkurā darba kolektīvā, – precizē Ilze Vāvere. – Kopīgi domāsim, kā sakārtot sevi, nepazaudēt dzīvesprieku, būt par atbalstu saviem bērniem, audzēkņiem, ģimenes locekļiem un mūsu līdzcilvēkiem.
Tā kā biedrība „Saulesceļš" piedalījās Madonas novada pašvaldības izglītības programmu projekta konkursā un saņēma finansiālu atbalstu iesniegtajam projektam, semināru „Nepazaudēsim dzīvesprieku" Madonas mūzikas skolā vadīs madoniešiem jau pazīstamā un iecienītā psiholoģijas maģistre Jolanta Cihanoviča.
Seminārs ir bez maksas, un tajā aicināts piedalīties ikviens interesents.
Autore: INESE ELSIŅA