Laikā, kad vakaros ātrāk satumst, pilsētu iedzīvotāji paļaujas uz ielu apgaismojumu, lai varētu droši nokļūt mājās. Ar redakciju sazinājās divas madonietes, lai apjautātos, kāpēc attiecīgos ceļu posmos nedeg laternas.
Iela tumsā slīgst pie Madonas mūzikas skolas, Blaumaņa un Upes ielas krustojumā, pastāstīja iedzīvotāja. Turklāt apgaismojuma nav arī bērnu parciņā, tāpēc šajā posmā iet esot diezgan bailīgi. Savukārt Daugavas ielā, virzienā uz Rūpniecības ielu, jau vairākas dienas ir tumšs. Sazinājos ar Madonas novada pašvaldības īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītāju Aldoni Rībenieku, kas komentēja: – Daugavas ielā bija izbūvēta jauna līnija, taču sākās ielas rekonstrukcija, tāpēc stabus nākas celt ārā un līmeni pacelt augstāk. Patlaban apgaismojuma tur tiešām nav, bet tuvākajā laikā darbiem būtu jābeidzas, tad tas atkal parādīsies. Savukārt pie mūzikas skolas pats neesmu pamanījis, ka būtu problēmas ar apgaismojumu (vēl nesen braucu garām), bet informāciju pārbaudīšu. Pie tā, ka bērnu parciņā nav apgaismojuma, vainojami paši iedzīvotāji, jo sadauzītas ir gandrīz visas lampas, palikusi tikai viena. Cerams, ka patiesi notiks parciņa pārbūve, varbūt tad situācija uzlabosies. Šajā vietā šonedēļ vai jaunnedēļ savedīsim ielas apgaismojumu kārtībā.
Autore: LAURA VOITIŅA