ĒRGĻU saieta namā rudens ballē "Starp Miķeļiem un Mārtiņiem" tika noskaidroti titula "Goda saimnieks" un "Goda saimniece" ieguvēji.
Balvu – floristu novītu Miķeļdienas ražas vainagu no pupu pākstīm – saņēma deju kolektīva "Pastalnieki" pāris Jānis Opincāns un Liene Stalīdzāne un deju kolektīva "Rūdis" pāris – Ivars Tirzmalis un Justīne Kindzuļe. Ērgļu novada pašvaldības kultūras darba organizatore Sandra Avotiņa pastāstīja, ka šo ražas svētku tradīciju iesāka jau pagājušajā gadā. – Īpaša uzmanība šajā pasākumā tiek veltīta amatiermākslas kolektīviem, jo sākas jaunā sezona, un ražas pasākumu mēģinām pielīdzināt arī amatiermākslas kolektīvu darbam. Arī kolektīviem sākas ražīgais darbs, un to var iesākt ar saviesīgu pasākumu atslodzei. Sacensības bija interesantas, uzdevumi bija gana saimnieciski, ieskaitot kartupeļu mizošanu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ