24. septembrī Cesvaines centrā pamanīju novārgušu suni, kas, grīļodamies un klusi smilkstēdams, lūdza ēdienu. Netīrais, samirkušais kažoks, savēlies filca lēveros, traucēja kustēties.
Pēc nostāstiem, suni pie veikala izlaiduši sēņotāji, kas to atraduši pamestu mežā – piesietu pie koka un ar aizsietu muti.
Nav zināms, cik ilgu laiku mokpilnai nāvei nolemtais dzīvnieks nīcis mežā. Nav zināms arī tas, kāda ir viņa iepriekšējā dzīves pieredze. Tomēr pēc visa pārdzīvotā suns ir labsirdīgs un draudzīgs. Šobrīd – atguvis spēkus, sakopts un potēts. Suņuks ir apmēram 2-3 gadus vecs. Ļoti ilgojas pēc sava jaunā saimnieka un pastāvīgām mājām. Lūdzu, zvaniet! Esmu sameklējama Cesvaines pilī, tālrunis 26831204.
BAIBA PILSUMA
Cerot uz sapratni un iejūtību
Labdien! Rakstu Cesvaines pils restauratores Baibas Pilsumas vārdā, vēloties, lai sunītim, kam viņa ir palīdzējusi, atrastu pastāvīgas mājas.
Baiba atbrauca uz Cesvaini rudens sākumā no Rīgas, lai atsāktu darbus Cesvaines pilī – restaurētu ēdamzāles kamīnu.
Viņas labā sirds un mīlestība viņu ir nostādījusi duālā situācijā, jo rūpes par pamesto suni un darbu pilī nemaz nav iespējams apvienot. Pie tam Rīgā viņai nav apstākļu, lai varētu vest sunīti līdzi. Tāpēc arī šī lūguma vēstule, lai palīdzētu atrast sunim mājas un saimnieku, ir tik aktuāla.
Ceram uz "Stara" lasītāju atsaucību, cilvēku sapratni un iejūtību. Suni Baiba ir apfrizējusi, nomazgājusi, atkopusi.
KRISTĪNE ŠULCE