Pagājušajā ceturtdienā Madonas ielās sāka labot asfaltu. Valsts akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" filiāles "Vidzemes ceļi" Madonas ceļu rajona strādnieki darbus sāka Blaumaņa ielā.
Tiek nostiprināts asfalta segums un likvidētas sīkās bedrītes. Madonas pilsētas domes nekustamā īpašuma apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks skaidroja, ka vispirms tiks uzlabots asfalts Blaumaņa ielā, pēc tam pienāks kārta Akmens un, iespējams, arī Rīgas ielai. Vaicāts, vai Madonas ceļu rajons salabos braukšanai bīstamās grambas Saules ielā pie dzelzceļa pārbrauktuves, Aldonis Rībenieks teica: – Te jāveic lielāks remonts, jāizņem laukā bojātais posms un jāuzklāj pilnīgi jauns asfalts, kas arī tiks izdarīts. To veiks citi strādnieki.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS
OĻĢERTA SKUJAS foto