30. septembrī ar spēlēm Swedbank Jaunatnes basketbola līgā Madonas BJSS komandas viesojās Alūksnē.
Pirms cīņām 1. divīzijā U-14 komanda aizvadīja draudzības spēli, kurā uzvarēja ar rezultātu 37 : 30 (Z. Raimo – 20 p.).
Oficiālajās 2. divīzijas spēlēs svinējām divas uzvaras un cietām vienu zaudējumu. U-15 grupas komanda pārliecinoši uzvarēja alūksniešus ar 71 : 30 (K. Bitels – 17 p.). U-17 komanda, ieguvusi lielu pārsvaru, uz beigām atslābinājās un pretiniekus pat palaida priekšā ar plus 4 punktiem, un trīs pašu spēlētāji jau bija sakrājuši piezīmju normu, tomēr spēles beigas nospēlēja precīzāk un svinēja uzvaru ar rezultātu 58 : 50 (K. Liberts – 15 p.). Vecākās grupas (U-19) komanda, kurā mums pārsvarā spēlē 11. klases audzēkņi zaudēja ar 62 : 92 (R. Zemītis -17 p.).
2. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā viesojās Jaunatnes līgas jaunpienācēji – Rugāju komandas. Mūsu U-13 komanda grūtā cīņā tika pie savas pirmās uzvaras šosezon (37 : 30, E. Sirmbārdis – 15 p.). Pavisam bez piepūles ar saviem pretiniekiem galā tika U-15 komanda (118 : 25, A. Kļaviņš – 22 p.), atkal atliekot visu uz pēdējām minūtēm. U-17 komanda sīvā un nervozā mača galotnē pieveica pretiniekus ar
70 : 61 (K. Liberts – 22 p.).
Pēc šīm spēlēm pārbaudes spēlē pie mums viesojās LBL-2 komanda no Līvāniem. Ļoti ātrā un nervozā cīņā mūsu studenti pārsvarā bija priekšā, bet pašās pamatlaika beigās "Līvāni" izvirzījās ar 3 punktiem vadībā. Pēc minūtes pārtraukuma 9 sekundes līdz pamatlaika beigām Voldemārs Krieviņš no 8 m attāluma spēja izlīdzināt rezultātu.Saspēles vadītāja Mika Sokolova vadīta, spēli uzvarēja mūsu komanda ar rezultātu 93 : 86.
6. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā Jaunatnes līgas spēles ar Balvu spēlētājiem aizvadīs U-16 un U-17 komandas.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto