Jums, Arti Kumsār, saku lielu, lielu paldies par iejūtību, izpratni un morālu atbalstu palīdzības sniegšanā. Ir dzirdēts, ka katram pašam ar visu ir jātiek galā. Dzīvojot vienai, ir grūti pastāvēt, bet, pateicoties Arta Kumsāra nostādnei, guvu stiprinājumu.
15. septembrī, īsti neko necerēdama, griezos pie Madonas pašvaldības domes deputāta Arta Kumsāra jautājumā, ar ko nevarēja tikt galā kopš 9. septembra. Jūs momentā, atliekot malā iesākto, skaidrojāt un devāties risināt manas problēmas. Tā ir nesavtīga rīcība un atbildība arī par "mazo" cilvēku. Zinu, ka nemīlat, ka jūs sauc par kungu, jo šis vārds neatbilst kalpotāja misijai. Vai kungs kalpo? Tomēr, ja ir lemts būt tautas kalpa statusā, ir patīkami sajust, ka tomēr ir viens brīnums – "viens likums un taisnība visiem".
Pie reizes pateicos arī Vasīlijam Himuļam policijā. Savulaik arī Gunārs Zemzars avīzē samezglojumu lietas prata izlobīt par labu cietējiem, un tas ir daudz.
Lai visiem labas gribas cilvēkiem personiska veiksme, izturība un – galvenais – veselība! Lai pār jums Augstākās apredzības svētība, kas nenoliedzami darbojas pēc sirds.
Autore: ZENTA NAGLE