Šīs nedēļas sākumā uz Madonas sadraudzības pilsētu Tranosu Zviedrijā un Norvēģiju pieredzes apmaiņas braucienā, kas ilgs no 3. līdz 13. septembrim, devās madoniešu delegācija 30 cilvēku sastāvā.
Tik plašā sastāvā madonieši Tranosu, ar ko sadraudzības līgums noslēgts 2000. gadā, apmeklē pirmo reizi. Programmā paredzēta tikšanās ar zviedru kolēģiem Tranosas domē, pašvaldības saimniecisko uzņēmumu apmeklējumi, iepazīšanās ar veselības aprūpes iestādēm (veselības veicināšanas uzņēmums, slimnīca), aktīvās atpūtas un sporta objektiem, izglītības un sociālo iestāžu apmeklējumi.
Uz Andreja Ceļapītera ārzemju komandējuma laiku domes priekšsēdētāja pienākumus pilsētas domes sēdē tika uzdots pildīt Andrim Saknem. Viņš arī vadīs domes delegāciju, kas 8. septembrī dosies uz 6. Latvijas putnu pašvaldību salidojumu Jūrmalā.
Visi pārējie domes deputāti, izņemot Gundaru Riekstiņu, ir devušies pieredzes apmaiņas braucienā.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS