Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Jaunā hokeja sezona

Redakcija

Autors • 10.09.2010.

Burtu lielums

Rīgas „Dinamo" jauno hokeja sezonu Krievijas Kontinentālajā hokeja līgā sāka ar lielisku uzvaru pret vienu no turnīra galvenajiem favorītiem – Sanktpēterburgas SKA. Viedokli, kā vērtē dinamiešu pirmo panākumu un kādu hokeja komandai prognozē turpmāko sezonu, lūdzu izteikt Madonas novada domes deputātu Rihardu Saulīti un Vestienas pagasta pārvaldes vadītāju Artūru Vīli-Bērziņu.

Pozitīvas emocijas

– Esmu hokeja līdzjutējs, un, ja vien ir iespēja, kopā ar dēlu braucam skatīties dinamiešu spēles arī „Arēnā Rīga". Protams, ceturtdienas vakarā skatījos jaunās sezonas atklāšanas spēli un guvu pozitīvas emocijas. Es necerēju, ka dinamieši turnīru KHL sāks ar uzvaru, turklāt vēl izbraukumā un pret tādu spēcīgu pretinieku. Pirms tam šķita, ka Šupleram šosezon ir sanācis nokomplektēt vājāku komandu nekā iepriekšējā gadā, bet izcīnītā uzvara gan tagad liecina par pretējo. Katrā ziņā vismaz sezonas sākumā Rīgas „Dinamo" izskatās ļoti labi, – atzīst Rihards Saulītis. – Es esmu no tiem, kas pirms laika netaisa Lāčplēsim ausis. Manuprāt, kā ļoti augsts sasniegums būtu jāvērtē rīdzinieku iekļūšana izslēgšanas spēļu turnīrā. Jāņem taču vērā, ka KHL kļūst arvien spēcīgāka un aizvien biežāk šīs līgas komandās tiek iesaistīti arī citu valstu, ne tikai Krievijas, hokejisti. Jaunajā sezonā mūsu hokejistiem novēlu spēlēt tāpat kā līdz šim un lai ir arī tikpat daudz līdzjutēju. Rīgas „Dinamo" pakāpeniski veidojas par kaut ko vairāk nekā tikai hokeja komandu vien – tā kļūst par sava veida mūsu simbolu.

Jātiek solīti tālāk

– Ja pa televizoru rāda hokeju un esmu tai brīdī klāt, es to labprāt noskatos, bet vispār ar televizoru esmu uz „jūs", to skatos reti. Turklāt mani sporta veidi ir motokross, rallijs un citi tehniskie sporta veidi. Hokejs jau vairāk domāts tiem, kas grib atpūsties, bet man, to skatoties, atpūsties kaut kā nesanāk. Es vairāk sanervozējos, nekā atpūšos. Lielos mačus pasaules hokeja čempionātos un olimpiskajās spēlēs gan skatos vienmēr, bet mazāka mēroga – kā sanāk, –
uzsver Artūrs Vīle-Bērziņš. – Arī ceturtdien Rīgas „Dinamo" sezonas atklāšanas spēli neredzēju, bet to, ka uzvarēja rīdzinieki, zinu. Neko citu, kā vien „Malači!", pēc uzvarētās spēles jau nevar teikt. Sezona dinamiešiem patiešām 0ir iesākusies veiksmīgi. Tās turpinājumā novēlu sasniegt jaunas virsotnes, tikt solīti tālāk – ne tikai cīnīties izslēgšanas spēlēs, bet paspēlēt arī pusfinālā un – kas zina – varbūt pat finālā.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px