Septembra pirmajā svētdienā Siguldas apkārtnē notikušajā 17. Latvijas riteņbraucēju vienības braucienā vērā ņemamus rezultātus sasniedza riteņbraukšanas komandas „Beitēni" dalībnieki.
Tas notika par spīti lietainajam un vēsajam laikam. Jāpiezīmē, ka kopš tradicionālā Vienības brauciena atjaunošanas Latvijā, kas notika 1995. gadā, ne reizi sportistiem šajās sacensībās nebija gadījušies tik nepatīkami laika apstākļi.
Donalds Vasilis un Normunds Rubenis startēja sporta šosejas trasē, kas bija 71,5 km gara. Pirmais no viņiem M36 vecuma grupā ieguva otro vietu (1:42:12, vidējais ātrums 41,9 km stundā), otrais – trešo vietu (1:43:39, vidējais ātrums 41,3 km stundā). Galīgo vietu sadalījumu sacensībās sporta šosejas trasē izšķīra riteņbraucējiem labi pazīstamais Siguldas kalns. D. Vasilis un N. Rubenis kopvērtējumā ar atrāvienu no lielas grupas spēja izcīnīt attiecīgi 19. un 23. vietu.
Autors: BRUNO PODIŅŠ