Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pašdarbnieki darbojas visu gadu

Redakcija

Autors • 07.09.2010.

Burtu lielums

Ošupes pagasta Degumnieku tautas nama pašdarbnieki darbojas visu gadu, kaut citur septembris ir laiks, kad mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi atgriežas no vasaras brīvdienām, lai pieskandinātu klubu un tautas namu telpas.

Par vasaras notikumiem stāsta Ošupes pagasta kultūras darba organizatore Ilze Melngaile: – Šī vasara mūsu pašdarbības kolektīviem ir bijusi ļoti darbīga. No 18. līdz 28. jūlijam daļa no vidējās paaudzes deju kolektīva kopā ar Ērgļu un Priekuļu dejotājiem piedalījās starptautiskajā tautas deju un mūzikas festivālā „Eiropiāde 47", kas šovasar notika saulainajā Bolzāno pilsētā Itālijā. 27. jūlijā notika ikgadējie Ošupes pagasta svētki, kur visi mūsu pašdarbnieki nosacīti noslēdza sezonu ar veltījumu sportistiem. 7. augustā amatierteātris „Cits modelis" visus kustināja un lustināja Madonas novada pašvaldību darbinieku sporta spēlēs „Liepsalās", bet 28. augustā mūsu aktieri piedalījās vasaras noslēguma pasākumā Aronas pagasta „Lielajos Kupros". Savukārt pirmsskolas bērnu deju kolektīvs „Virpulītis" kopā ar draugiem 4. septembrī piedalījās Bānīša svētku desmitās gadskārtas pasākumā Stāmerienā, kur skatītājus priecēja ar muzikālu izrādi „Pifa piedzīvojumi". Aktivitātes turpinās, un jau 18. septembrī ar muzikālu izrādi „Ak, šī jaukā lauku dzīve!" mūsu pašdarbnieki viesosies Meirānos. Jāpiebilst, ka septembra viducī savu darbību atsāks visi kolektīvi.

Autore: ILZE PURPĻEVIČA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px